Chata Suzan - Vranovská přehrada -  Bitov

Nachází se v blízkosti vody v bítovské zátoce. Je tu možnost nastoupit na linkovou loď a dopravit se jednu zastávku na hrad Bítov, nebo dvě zastávky na vranovskou hráz a odtud navštívit vranovskou pláž, nebo zámek Vranov. Můžete využít i elektrický vláček. Kousek pod chatou je hřiště na plážový volejbal a plážový bar. V blízkosti je Camp Bítov, kde jsou restaurace, obchůdky, cukrárna, pizzerie, dětské hřiště, trampolína, prolézačky, billiár, stolní fotbálek, hrací automaty, půjčovna lodiček a šlapadel a mnoho dalších aktivit. V blízkosti jsou restaurace jak samoobslužné, tak s obsluhou. Velmi pěkná příroda a zřícenina Cornštejn, kde se pořádají rytířské turnaje a ohnivé showw, lákají k návštěvám.

Chata Suzan dále nabízi dvoulůlžkové pokoje,trojlůžkové pokoje a čtyřlůžkove pokoje s terasou .Pokoje jsou vybavené WC,lednicí a rychl. konvicí.Některé pokoje maji sprchovy koutek a navic mikrovlnku za připlatek.

Dále nabizíme mezonetový apartman pro 4-8 osob s kuchyňským koutkem,sprchovým koutkem a 2x WC.

Chata Suzan nabízí pěkný apartmán pro 8 osob / dva dvolůžkové pokoje, jeden s možností přistýlky a jeden dvolůžkový pokoj podkrovní se dvěma přistýlkama/. Apartmán má krásný výhled do zátoky a zabírá celé horní patro s vlastním vstupem ze zadní strany. Je tedy zaručeno absolutní soukromí. Apartmán má kuch. koutek s el. vařičem, mikrovlnkou, rychlovarkou, 3x lednice, sprch. kout. a 2x WC. Pěkné posezení s plast. nábytkem na terasách. Vedle chaty možnost využití rožně. Nutné vlastní dřev.uhlí. Možnost parkování u chaty.

Cena za týden                                                 Povlečení v ceně   Vlastní povlečení
Dvolůžkový pokoj s WC                         3.500,-   2.800,-
Trojlůžkový pokoj s WC   4.200,-   3.500,-
Čtyřlůžkový pokoj s WC   4 900,-   4.200,-
Apar.pro 4 osoby s WC sprchou   8 800,-   9 500,-

 

 

Chata Suzan se nachází v blízkosti Campu Bítov v bítovské zátoce. Kousek od chaty je nástupiště na loď , která Vás zaveze na Vranovskou hráz, Vranovskou pláž, nebo na hrad Bítov. Pokud přejdete přes most dojdete ke zřícenině Cornštejn, kde se konají o letních prázdninách téměř denně různá představení, rytířské zápasy a ohnivé show. Můžete využít koupání přímo ve Vranovské přehradě, nebo navštívit nové koupaliště kousek od chaty. Je to krásné místo u Vranovské přehrady vhodné pro rodinnou rekreaci. 

© 2016