Apartmány Vranov

Jsou čtyřlůžkové apartány v turistickém městečku ve Vranově nad Dyjí v blízkosti penzionu Idyla. Jsou v pěkné klidné rekreační části Vranova nad Dyjí. 

Apartmány jsou prostorné s kuch. koutkem. Kuch kout je vybaven základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlkou, el. vařičem a lednicí. Je tu WC a sprcha. Možnost venkovního posezení s plast. nábytkem. Parkování zdarma u apartmánu. 

V městečku Vranov je několik obchodů a restaurací, které nabízejí denní polední meny za rozumné ceny. Z náměstí, nebo od zámku jezdí elektrický vláček na vranovskou pláž. V okolí Vranova je mnoho pěkných turistických tras. Můžete navštívit zámek Vranov, který je v bezprostřední blízkosti , nebo hrad Bítov č blízké zříceniny. Též můžete využít linkovou lodní dopravu po vranovské přehradě ,nebo se účastnit vyhlídkové plavby s tancem, nebo ochutnávkou vín. Během letní prázdninové sezóny se na vranovské pláži konají různé akce s doprovodným programem.

  • Cena za celý apartmán a týden je 6.000,- Kč.
  • Cena za lůžko a den je 350,- Kč

 

Apartmány Vranov

Apartmány nabízejí útulné ubytování s možností venkovního posezení. Pro naše nejmenší hosty je zde malé pískoviště a prolézačka. V blízkosti je mnoho pěších stezek, které Vás zavedou na Vranovský zámek, nebo podél řeky Dyje po okolí Vranova nad Dyjí. V centru Vranova nad Dyjí se dominantně nad skálou tyčí Vranovský zámek. Můžete též navštívit Vranovskou přehradu, která je nazývána Moravským Jadranem a zaručeně Vás potěší velmi teplou vodou. Pro cyklisty je zde mnoho tras, které vedou z Vranova nad Dyjí kolem přehrady až na Bítov, nebo do Znojma, nebo až do rakouského Hardeggu. Přijeďte nás navštívit , určitě nebudete litovat!


 

© 2016