ASTRA LANČOV

Rehreační areál Astra.

Chata ASTRA - leží v Lančovské zátoce na Vranovské přehradě. Chata je v krásné prosluněné přírodě s velkým volným prostorem ke sportu a pohybu.

Chata nabízí ubytování v pěkných pokojích s terasou k posezení.

K dispozici je společná kuchyňka s rychl. konvicí, mikrovlnkou, el. vařičem a lednicí. Kuchyňka je vybavená zákl. obyč. nádobím. K dispozici nové společné sprchy a WC.

U chaty je restaurace s výbornou domácí kuchyní.

Chata má dvou čtyřlůžkové pokoje s terasou.

Cena za ubytování , včetně stravování / snídaně a večeře/ Cena na týden /7 nocí s polopenzí/ je 2100,- Kč dospělá osoba , dítě do 12 let 1750,- Kč Cena za osobu a noc /bez stravy/ je 160,-Kč/osoba/noc - dítě do 12 let 130,- Kč/osoba/noc Možnost dokoupení polopenze v blízké restauraci od 150,- Kč/osoba/den Možnost stanování dle ceníku.

Dále nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových chatkách menšího typu. cena 200,- Kč/osoba /noc.

Areál má volejbalové hřiště, hřiště na petangue, pinpong stůl, ruské kuželky, pískoviště pro dětí a jiné.

V blízkosti nástupiště na linkovou loď a samoobsluha. Jednu zastávku linkovou lodí se dostanete na hráz Vranovské přehrady a odtud na hlavní vranovskou pláž, nebo el. vláčkem na zámek Vranov a do městyse Vranova nad Dyjí. Pokud se vydáte lodí na opačnou stranu dojedete až k hradu Bítov a do bítovské zátoky. V okolí je mnoho hradů, zřícenin a dalších kulturních památek."

Restaurace Astra Lančov

Areál Astra Lančov

Pokoje Astra Lančov

Interiér chatky Astra

Exteriér chatky Astra

Kuchyňka a společenská místnost

ASTRA Lančov

Je středisko u Vranovské přehrady s velkou možností sportovního vyžití. Areál nabízí pěkné hřiště na volejbal, tenisový stůl, ruské kuželky, pískoviště pro děti a prostornou travnatou louku pro hrátky nejmenších capartů. Areál je v klidné zóně Vranovské přehrady v blízkosti obce Vranov nad Dyjí a Lančov. Cyklisté mohou využívat několik tras směrem na Bítov, Vranov nad Dyjí, Vranovskou hráz , či Vranovskou pláž. Ti zdatnější cyklisté mohou navštívit i město Znojmo, nebo vyzkoušet krásný okruh Poddyjím kolem Ledových Slují, až do rakouského Hardeggu. Areál je jako stvořený pro Ty, kteří chtějí poznat krásy Vranovska a okolí Vranovské přehrady
 

© 2016